Київ посилює карантин: у столиці запрацюють мобільні групи

У Києві посилено стежитимуть за виконанням правил карантину, і на вулиці столиці знову виведуть мобільні групи контролю за протиепідемічним режимом, оскільки роз’яснювальні роботи не приносять відчутного результату. Про це повідомив начальник ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі каналу «Україна 24».

За його словами, в першу чергу робота таких груп відновиться в навчальних закладах – в школах і вишах, де відсьогодні стартував освітній процес і почалося навчання.

Рубан зазначив, що зараз кожна школа володіє алгоритмом дій у разі виявлення заражених Covid-19.

Також він звернув увагу на важливість максимально проводити вакцинацію, особливо поки Київ належить до «зеленої» зони карантину.

«Це потрібно компілювати з навчанням, організовувати пропаганду щодо вакцинації, Про заходи, які повинні бути обов’язково – дистанція, масочний режим в окремих групах і щоденний контроль стану здоров’я», – додав керівник столичної Держпродспоживслужби.

Як резюмував Рубана, звичайні роз’яснювальні заходи за фактом – не дуже ефективні, нерідко ігноруються чи порушуються, а «люди дійсно вже забули, що таке хвороба».

«Ми в Києві фіксуємо незначне збільшення захворюваності. Але у двох регіонах України зафіксовано можливий перехід у «жовту» зону, яка буде в майбутньому і в Києві. Тому необхідно підвищити відповідальність і адміністрацій, і батьків дітей», – говорить чиновник.

Роботу мобільних груп з контролю за протиепідемічним режимом, за дорученням мера столиці, відновлять з наступного тижня, розповів Рубан.

 

Джерело: “Главком”