Київ передасть ЗСУ отримані від міжнародних партнерів броньовані «швидкі»

Київ отримав першу партію броньованих автомобілів швидкої допомоги від британської фабрики O&H Venari. Спецтранспорт столична влада передасть Збройним силам України.

Як передає Укрінформ, про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час отримання авто, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

«Влітку минулого року під час зустрічі з представниками британської фабрики O&H Venari ми домовилися про виготовлення 14-ти таких спеціальних транспортних засобів. І сьогодні керівник фабрики пан Олівер Нортон приїхав до столиці України, щоб передати першу партію – вісім броньованих швидких. Дві з них вже прибули до Києва, ще шість – в дорозі. Автівки ми передамо нашим захисникам – Збройним силам України на передову, де вони сьогодні так потрібні. Адже кожне таке авто врятує життя не одного українського захисника. Спонсором виробництва та передачі швидких є Міністерство оборони Люксембургу», – зазначив Кличко.

Мер Києва подякував за дуже цінну допомогу керівництву O&H Venari, Міністерству оборони Люксембургу і представникам люксембурзької неприбуткової організації LUkraine, яка об’єднує українську громаду та допомагає Україні.

Британська фабрика O&H Venari належить до концерну Venari Group, який має два основні спеціалізовані підрозділи, визнані на світовому рівні. Виробляють вони автомобілі швидкої допомоги та пожежні авто. Підрозділ із виробництва швидких, розташований у Східному Йоркширі, є найстарішим і найбільшим заводом у Великій Британії.