Київ долучиться до Всесвітньої синхронної молитви за Україну

У День Незалежності України, 24 серпня, о 18:00 (за Києвом) українці всього світу синхронно, долаючи часові пояси, виконають духовний гімн України «Боже великий, єдиний…» Миколи Лисенка.

Про це повідомили в Департаменті культури КМДА.

“Подія стане кульмінацією культурно-мистецької акції «Мати Україно, ти у нас одна» за участю кращих творчих колективів національно-культурних громад. Глядачам відкриється яскрава мистецька палітра – хореографічні ансамблі, музичні колективи, майстри художнього слова і вокального жанру”, – йдеться у повідомленні.

У КМДА зазначають, що таке масштабне і потужне виконання молитви за Україну у 27-му річницю її Незалежності та 100-річчя відродження української державності продемонструє неймовірну єдність українців у цілому світі, їх віру в Бога і свою країну.

В Україні участь у проекті братимуть професійні та аматорські колективи, церковні хори, студенти тощо. Поза межами України – члени українських громад, а також хори (у тому числі церковні), які мають у своєму репертуарі вищезгаданий твір.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

Одночасно духовний гімн України «Боже великий, єдиний…» виконають у США, Австралії, Австрії, Аргентині, Бельгії, Данії, Греції, Великобританії та інших країнах згідно з часовими поясами.

https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2522229-kiiv-dolucitsa-do-vsesvitnoi-sinhronnoi-molitvi-za-ukrainu.html