Кияни вшанувати памʼять загиблих у маріупольському драмтеатрі

Рік тому російські військові скинули бомбу на будівлю драмтеатру, попри те, що там на землі було написано «ДЕТИ». Тоді приміщення використовувалось як бомбосховище. Внаслідок авіаудару загинули сотні людей.

Вчора біля Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка у Києві прийшло чимало людей, які виявили бажання вшанувати памʼять всіх загиблих у маріупольському драмтеатрі.

Кияни та гості міста, серед яких були й маріупольці, виклали лампадками слово “ДЕТИ”, як це було зроблено рік тому у Маріуполі. Люди прийшли з квітами та прапорами.

Кількість загиблих внаслідок авіаудару російської армії по маріупольському Драмтеатру 16 березня є вдвічі більшою за ту, що надала українська влада: замість 300 осіб повідомляється вже про щонайменше 600 загиблих. Про це йдеться у розслідуванні Associated Press.

Російські окупанти проводять розкопки розбомбленого драмтеатру у Маріуполі. Про це свідчать супутникові знімки американської компанії Maxar Technologies. У зв’язку з масовою відмовою маріупольців брати участь до розбору завалів окупанти залучили робітників МНС Росії

Російські військові завершили розбирати завали Драмтеатру у Маріуполі та відкрили територію. Тепер встановити точну кількість загиблих неможливо.

Джерело: “Великий Київ”