Кияни можуть отримати кошти від міста на свої проекти: залишився тиждень

До 8 лютого у Києві триває прийом заявок для конкурсу проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада». Про це повідомляє прес-служба Департаменту суспільних комунікацій.

Головна мета конкурсу – підтримка ініціатив громадських організацій, спрямованих на створення сприятливих умов для розвитку міста.

– Запрошуємо всіх зацікавлених представників громадських об’єднань подавати заявки на участь в конкурсі та разом зробити наше місто кращим! – закликають організатори.

Перелік пріоритетних завдань, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти:

  • волонтерський рух та підтримка учасників АТО;
  • соціальні ініціативи, спрямовані на поліпшення благоустрою та природного середовища столиці;
  • сприяння розвитку міста Києва у сфері правової освіти населення та формування громадянської культури;
  • сприяння заходам, спрямованим на поліпшення спортивного, культурного та просвітницького розвитку мешканців міста Києва.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою в одному примірнику та подається у друкованій формі щоденно до 8 лютого із 10:00 до 17:00 крім суботи, неділі та святкових днів до Департаменту суспільних комунікацій.

Адреса Департаменту: 01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 50-б, к. 206. (телефон для довідок: (044) 235-01-75). Подавати заявки обов’язково в електронному вигляді у форматі *PDF з поміткою «На конкурс проектів» на електронну адресу guvp_kmda@ukr.net.

https://vechirniykiev.com.ua/news/kyyany-mozhut-otrymaty-koshty-vid-mista-na-svoi-proekty-zalyshyvsya-tyzhden