Киян попередили про радикальні заходи щодо економії електроенергії

9 травня, у Києві буде знижено яскравість вуличного освітлення для економії електроенергії через нестачу в енергосистемі. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації (КМВА) Сергій Попко.

«Ми працюємо над пошуком оптимальних варіантів економії електроенергії без шкоди для життєдіяльності міста. Вже прийнято рішення мінімізувати вечірнє освітлення вулиць», — сказав він.

Попко заявив, що не планується повністю вимикати усі ліхтарі. Завдяки системі керування зовнішнім освітленням планується знизити яскравість джерел світла, що призведе до загальної економії енергії не менш як на 20%.

Він також зазначив, що у столиці України не планується припинення подачі електроенергії для домашніх користувачів. За його словами, електропостачання житлових приміщень киян здійснюватиметься без жодних обмежень.

«У найважливіші для енергосистеми години навантажень — з 18:00 по 23:00. Не вмикайте всі потужні електроприлади одночасно, перенесіть прання на ніч, вимикайте світло в порожніх приміщеннях», — наголосив голова КМВА.
Джерело: The Page