Китайські дракони у Львові…

Упродовж 15-18 лютого у Львові всьоме відбудеться масштабне святкування китайського Нового року з ходою драконів, лазерним шоу, гастрономічними цікавинками й встановленням рекорду.

“Подія охопить площу Ринок, де розташовуватиметься головна сцена й відбуватиметься основна програма: китайське новорічне дійство, хода яскравих «живих» драконів, лазерне шоу, online-трансляція на великому екрані з найбільших міст Китайської народної республіки”, – йдеться в публікації.

Також передбачається встановлення  символу китайського Нового Року – жовтої  собаки на площі перед Львівською оперою та всеукраїнського рекорду на найбільший ієрогліф.

Крім того, всі охочі зможуть скуштувати китайську традиційну їжу.

Спеціально до цієї події Львівська національна опера покаже виставу “Лускунчик”, присвячену святкуванню китайського Нового Року в Україні. А в Новорічну ніч за китайським календарем у найбільшому нічному клубі міста відбудеться наймасштабніша вечірка у китайському стилі.

Організатор святкування – Міжнародна громадська організація “Культурно-дослідницький центр України та Китаю “Ланьхва”. Подія відбуватиметься за підтримки посольства КНР в Україні та Міністерства культури КНР.

https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2402751-u-centri-lvova-tancuvatimut-zivi-drakoni.html