Куди в Києві звертатись людям з ПТСР

Війна – це біда, горе, покалічені долі. Це не тільки фізичні травми, які можна побачити, але і рани в душі. У столиці по телефону надають психологічну допомогу постраждалим від війни.
Контактний центр 15-51 отримав понад 1600 дзвінків на безкоштовну гарячу лінію для людей із посттравматичним стресовим розладом, повідомляє пресс-служба КМДА.

Із липня цього року в Контактному центрі 15-51 працює безкоштовна гаряча лінія допомоги людям, які переживають посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). За 2 місяці надано кваліфіковану допомогу та опрацьовано 1606 дзвінків. Професійні психологи допомагають упоратися з наслідками психологічної травми, адаптуватись після вимушеної зміни місця проживання, пережити втрату близької людини.

Для отримання кваліфікованої психологічної допомоги потрібно:

Зателефонувати на гарячу лінію 15-51;
Прослухати голосове меню та обрати номер «3» для з’єднання з психологом;
Отримати консультацію спеціаліста та роз’яснення щодо подальших дій.
Дзвінки на лінію – безкоштовні та анонімні.

ТОП-питань, із якими найчастіше звертаються за психологічною підтримкою до фахівців: через військові дії, повітряні тривоги, відчуття стресу та розгубленості, щодо панічних атак тощо. Досвідчені психологи допомагають людям розібратись із цими проблемами, подивитись на ситуацію з іншої сторони, знизити рівень стресу і віднайти у собі сили жити повноцінним насиченим життям, – зазначив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Джерело: “Соцпортал”