Крим перетворюють на військову базу

Україна вважає, що проведення Російською Федерацією військового параду в окупованому Криму свідчить про те, що півострів перетворюють на військову базу.

Про це йдеться у повідомленні представництва президента України в АР Крим, передає Depo.ua.

“Військовий парад на території тимчасово окупованого Криму під час пандемії є черговим злочином Російської Федерації проти населення”, – наголосила заступник представника президента в АР Крим Таміла Ташева.

Зазначається, що “такі дії є однією зі складових послідовної російської політики щодо спотворення історичної правди про Другу світову війну і покриття злочинів радянської влади під час депортації кримськотатарського народу, вірмен, болгар і греків у травні 1944 року, виправдання окупації півострова в 2014 році, розпалювання ворожнечі і сучасну пропаганду війни та перетворення Криму на військову базу”.

Нагадаємо, дещо раніше Міністерство закордонних справ України відправило колегам із країни-агресора ноту протесту щодо так званих “парадів Перемоги” у Криму та на Донбасі.

Довідка: Парад відбувся у Сімферополі, Керчі та Севастополі.

При цьому на півострові діє заборона на проведення масових заходів у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Джерело: https://www.depo.ua/ukr/politics/pivostriv-peretvoryuyut-na-viyskovu-bazu-u-zelenskogo-vidreaguvali-na-parad-peremogi-v-krimu-202006241179737