Корупція заважає новій Україні: в Єврокомісії назвали реформи, які повинна провести наша країна

Україна в рамках проведення подальших реформ має створити антикорупційний суд, провести приватизацію, поліпшити управління державних компаній, провести анбандлінг національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» і створити ефективного оператора газотранспортної системи (ГТС).

Про це заявив генеральний директор директорату Європейської комісії з питань сусідства та розширення Крістіан Даніельссон на міжнародній зустрічі високого рівня з питань реформ в Україні.

«Корупція шкодить бізнес-клімату, інвестиціям та сприйняттю нової України. Створення антикорупційного суду є невід’ємною частиною реформ… Також важливо поліпшити роботу державного сектору – провести приватизацію і поліпшити управління держкомпаній», – сказав він.

Даніельссон наголосив на важливості продовження реформ в енергетиці, включаючи анбандлінг «Нафтогазу» і створення ефективного оператора газотранспортної системи.

Як повідомляв УНІАН, раніше державний департамент США закликав Україну подвоїти зусилля з проведення реформ. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман 20 лютого заявив, що українській владі за чотири роки, що минули після Революції гідності, не вдалося забезпечити стійке економічне зростання і кардинально поліпшити якість життя громадян відповідно до потенціалу країни.

https://economics.unian.ua/finance/10014494-korupciya-zavazhaye-noviy-ukrajini-v-yevrokomisiji-nazvali-reformi-yaki-povinna-provesti-nasha-krajina.html