Коли поліція не з тим народом…

21 червня біля штабу патрульної поліції у Києві було людно. Представники націоналістичних організацій влаштували протест із вимогою позбавити посади очільника відомства Юрія Зозулю. Стверджують, що їх побили ні за що.

Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Люди прийшли до департаменту столичної поліції із фаєрами, стягами та гучномовцями. Вимагали звільнити керівника київських патрульних – Юрія Зозулю. Усе через події, які сталися у неділю, 17 червня. Переконують, на мирну акцію протесту, бо хотіли висловити невдоволення Маршем рівності, а копи їх розігнали.

За словами активістів, поліціянти використовували сльозогінний газ та кийки. Як наслідок, кажуть, десятки їхніх однодумців зазнали травм. Серед них і Ганна, вона стверджує, що численні подряпини, синці та струс мозку отримала через дії поліції.

«Мене вдарили кілька раз кийком по голові, по ребрам та залили газом. Це хіба поліцейські?», – зазначила активістка ГО «Традиція і порядок» Ганна.

Люди підійшли до управління столичної поліції і там на знак протесту перекрили на кілька хвилин дорогу вигукуючи Слава Україні! Героям слава!

За дві години протестувальники оголосили про завершення акції. Лише тоді до журналістів вийшли представники поліції, які пояснили, що немає підстав звільняти Юрія Зозулю і активісти звернулися не за адресою. У день Маршу рівності їхні підрозділи патрулювали Київ, а основні накази видавали у Нацполіції.

https://zik.ua/news/2018/06/21/u_kyievi_vymagaly_zvilnyty_nachalnyka_patrulnoi_politsii_cherez_sutychky_1351277