«Колесо фортуни» на День Європи запустить Німецьке посольство

Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні до Дня Європи готує чи не найбільше заходів. Допомагатиме Гете-Інститут в Україні та Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Як розповів «Вечірці» керівник відділу преси посольства Маттіас Конрад, програма готується досить різноманітна: від культурно-мистецьких та кулінарних заходів до інтелектуальних вікторин.

– Наприклад, «Колесо фортуни» – вікторина про Німеччину, яка користується надзвичайною популярністю у відвідувачів Дня відкритих дверей Посольства ФРН, – розповів пан Маттіас. – За кожну вірну відповідь учасник отримає солодкий приз або сувенір із Німеччини. Не менш цікавим для відвідувачів Дня Європи стане й воркшоп Plastic Art від Goethe-Institut. В межах проекту «Гете озеленюється» буде показано, як можна повторно використовувати вживані пляшки, наприклад, у виготовленні скульптур.

Окрім цього Посольство ФРН організує кейтеринг, де усі охочі зможуть скуштувати популярних страв німецької кухні: смажених ковбасок, картопляного салату, бретцелі.
Також перед гостями заходу будуть виступати гурт Dicht und Ergreifend (поєднання репу та баварського фольклору) і танцювальна фольклорна група Deutsche Quelle.

Нагадаємо, Київ влаштує на День Європи грандіозний пікнік. На Михайлівській площі танцюватимуть сальсу, відбудеться фестиваль вуличної музики, а на Поетичній сцені проекту «День Європи в Україні» відбудеться яскравий, емоційний поетичний поєдинок.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply