Кличко лякає “колапсом” і надзвичайним станом

За словами мера, якщо кияни не будуть дотримуватися протиепідемічних заходів, то вже скоро медики вже не зможуть їм надати допомогу.

Про це мер Києва заявив у понеділок, 5 квітня, на телеканалі “Україна 24“.

За його словами, якщо локдаун у Києві не припинить стрімке зростання захворюваності на коронавірус, то у столиці можуть оголосити надзвичайний стан. А високий рівень захворюваності не припиниться, якщо кияни не будуть дотримуватися протиепідемічних заходів, і, як наслідок, медики вже не зможуть надати хворим допомогу.

…Ми знаємо, що зараз комендантську годину запровадили багато країн Європи і нового нічого не вигадали. Є два шляхи. Перший — вакцинація; доки в нас немає достатньої кількості вакцини, залишається той самий шлях розірвати ланцюжок захворюваності. Якщо зараз цифри зашкалюватимуть і станеться колапс медичної системи, в нас не буде іншого виходу, як переходити до надзвичайного стану“, – зазначив Віталій Кличко.

Мер нагадав, що надзвичайний стан своїм рішенням вводить уряд.

Він також прокоментував ситуацію з видачею спецперепусток на громадський транспорт у столиці:

За нашими розрахунками, в Києві приблизно 400 тисяч осіб задіяні в життєдіяльності міста. Ми надрукували 440 тисяч, роздали. Нам надійшли ще додаткові заявки, надрукували ще 60 тисяч перепусток. Але більше ми друкувати не будемо, бо тоді постає питання: для чого ми вводимо обмеження, якщо всі зможуть їздити?“, – зазначив мер Києва.

Джерело: “Київ”