Кличко хоче зробити главою райадміністрації скандального чиновника часів Попова

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Віталій Кличко попросив президента Петра Порошенка призначити главою Солом’янської райадміністрації екс-начальника Головного управління економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації Ігоря Довбаня, проти якого раніше відкривали кримінальну справу.

Про намір Кличко призначити екс-начальника Головного управління економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації главою Солом’янської райадміністрації повідомило strana.ua джерело в КМДА.

У 2013 році Довбаню довелося залишити свою посаду через гучний скандал. Як стверджували тоді в Генпрокуратурі, внаслідок службової недбалості чиновника до бюджету столиці не надійшло понад 9 млн гривень плати за пайову участь забудовників у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Крім того, Довбань також був свого часу секретарем комісії з питань координації підготовки та реалізації пріоритетних інвестпроектів Києва, яку очолював екс-мер Києва ОлександрПопов. Також до жовтня 2016-го Довбань займав пост радника голови “Укравтодору” АндріяБатищева.

http://ua1.com.ua/politics/klichko-mae-namir-priznachiti-glavoyu-rayadministraciji-skandalnogo-chinovnika-chasiv-popova-45809.html