Кличко обіцяє, що киянам не доведеться пробиратися через снігові замети

Київ закупить 49 одиниць снігоочисної техніки, щоб на належному рівні забезпечити життєдіяльність міста.

Про це в ефірі телеканалу “Київ” заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-офіс мера.

“Я дав доручення провести ремонт наявної техніки. Крім того, ми плануємо закупити ще 49 машин – тракторів, навантажувачів для снігу та іншої техніки. Ми повинні на належному рівні забезпечити життєдіяльність міста взимку”, – наголосив Кличко.

За словами мера, також опрацьовується залучити до прибирання вулиць техніку приватних підприємств, щоб уникнути транспортного колапсу.

“Ми розглядаємо варіанти звернення до приватних підприємств, щоб у разі необхідності залучати наявну в них техніку для прибирання снігу”, – підсумував міський голова.

Раніше у мерії повідомили, що для забезпечення Києва снігоприбиральною технікою і посипальними матеріалами для боротьби з ожеледицею потрібно більше 44,5 мільйона гривень.

Тоді ж Кличко заявив, що Київ не може отримати із Держказначейства кошти, необхідні на підготовку столиці до зимового періоду.

Як відомо, традиційно, зима заставала столичних чиновників зненацька: міське господарство виявлялося неготовим до снігопаду, люди змушені були пробиратися через замети, машини стояли у довжелезних заторах.

Особливим транспортним колапсом запам’яталася весна 2013 року, коли у березні випало багато снігу, з яким комунальникам не вдалося справитися. Тоді люди самі активізувалися, щоб визволяти столичних жителів зі сніжного полону.

Українська правда. Київ

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply