Київпастранс, страйк

Київські транпортники обіцяють страйк

У працівників КП «Київпастранс» увірвався терпець. Через заборгованість з виплати зарплат за жовтень і листопад місяць водії міськтранспорту мають намір у найближчі дні влаштувати загальний страйк. У профспілці транспортників вважають, що усі рішення стосовно виплат мають бути прийняті не пізніше вівторка. За даними прокуратури міста Києва, заборгованість складає 93 млн грн.

У суботу водії столичних депо виїхали на маршрути з плакатами, які були наклеєні на вікна салонів трамваїв, тролейбусів і автобусів: «Ментам закупили кийки й автомати, а я вже півроку сиджу без зарплати», «Я готовий до всеукраїнського страйку, а ти?». Голови профспілок транспортників мають намір зустрітися з гендиректором КП «Київпастранс» Миколою Ламбуцьким. «Питання будемо ставити різко: зарплати або страйк. Ми прекрасно розуміємо, що мітингувати ми не маємо права. Однак це не означає, що ми спустимо все на гальма. Люди кілька місяців сидять без грошей, і іншого виходу у них немає. У нас є свої методи боротьби . Якщо з нами не розрахуються, ми вже у вівторок почнемо страйк. Наприклад, водії будуть масово брати лікарняні . Або почнуть писати заяви про звільнення. У будь-якому випадку транспорт не ходитиме нормально. Сподіваюся, кияни нас зрозуміють», – говорить представник профспілки Сергій. «Поки ми хочемо почути чітку відповідь: чи буде погашена заборгованість із зарплати до кінця року. І нам все одно, де це буде вирішуватися в КМДА або Кабміні», – каже Віктор, голова профспілкової організації одного з тролейбусних депо.

У КП «Київпастранс» заборгованість визнають, однак про намічений страйк, як і про зустрічі з головами профспілкової організації, нічого не знають.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply