Київські школярі:з 27 жовтня по 8 листопада на канікулах включно

Продовження осінніх канікул до двох тижнів стосується всіх столичних шкіл. Відповідний наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту оприлюднений на сайті КМДА. Про це повідомила заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко. Про це «Київ.Коментарі» повідомила прес-служба КМДА.

«Міська влада наказом Департаменту встановила єдині канікули для всіх столичних шкіл – з 27 жовтня по 8 листопада включно. Відповідно до школи діти підуть 10 листопада», – запевнила вона.

Головною причиною такого рішення Старостенко назвала можливість столиці заощадити: «Зима може бути холодна, тому ми вирішили перестрахуватися. Адже за два тижні місто заощадить 25 млн. грн., які можна буде використати на обігрів взимку».

Заступник голови КМДА зазначила, що процес підключення об’єктів соціальної інфраструктури в Києві вже розпочато і найближчим часом тепло з’явиться в усіх дитсадочках, лікарнях та пологових будинках.

«Сьогодні вже стало тепло в усіх дитячих садочках Солом`янського району та частини Святошинського», – сказала Старостенко.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply