Київські парковки націоналізували

Кабінет міністрів дозволив водіям паркуватися на стоянках біля офісів, ресторанів, готелів, незважаючи на таблички «тільки для співробітників і гостей».

А КП «Київпарктранссервіс» поспішає скласти список парковок, з якими розірве договори оренди – адже тепер абсолютне право на організацію стоянок на тротуарах і проїжджій частині мають тільки вони. На парковках про нововведення знають, але поки чинять опір. Повідомляють, лише коли «Київпарктранссервіс» розірве з нами договір, тоді й можна буде паркуватися.

А от за словами начальника КП «Київпарктранссервіс» Андрія Дудко, влада закінчує складати списки парковок, з якими раніше укладали договори.

«Ми їх будемо розривати. Тепер тільки наше КП має право організовувати паркування на тротуарах і проїжджій частині, обладнувати їх паркоматами. Тепер біля офісів, ресторанів, готелів зможуть зупинятися всі бажаючі», – каже Дудко, зазначивши, що плата в центрі міста – 10 грн. за годину.

А от за словами президента Асоціації ресторанів України Ольги Насонової, таке рішення негативно вплине на відвідуваність закладів.

«У дорогі ресторани приїжджають клієнти, які залишають чек на 5-6 тис. грн. Хіба вони будуть шукати, куди поставити машину? Швидше за все, ресторани не будуть підкорятися, щоб не втратити клієнтів».

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply