Київрада збирається ввести новий податок – за здавання квартир в оренду

Завтра, в четвер, депутати Київради планують встановити мінімальну ставку орендованого квадратного метра для фізичних осіб у розмірі 7,53 грн.

Однак, якщо житло розташоване в історичній частині міста, – сума множиться на коефіцієнт 1,25. Якщо орендовані метри здаються в будівлях, які належать до культурної спадщини національного значення і знаходяться в історичній частині міста – коефіцієнт 2. Якщо квартиру використовують не для проживання, а для комерційної діяльності, то коефіцієнт 3, якщо для виробництва – коефіцієнт 2.

Також депутати збираються розширити межі Києва. Заплановано збільшити територію на 2 тисячі гектарів. Відбудеться це за рахунок земель Білогородського, Броварського, Вишгородського, Гнідинського, Ірпінського, Княжицького, Лісниківського, Чабановського районів. А також приєднання селища Коцюбинське. Щоправда, бажання депутатів Київради недостатньо. Законопроект має бути прийнятий і у стінах Верховної Ради.

Окрім цього, столичні депутати збираються взяти на баланс міста два знаки у формі футбольного м’яча, що свого часу були встановлені до Євро-2012.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply