Вибори, київ, київрада, мер

Київрада виставила на аукціон 6 земділянок

Київрада виставила на земельні торги (аукціон) 6 земельних ділянок у різних районах Києва.

Відповідні рішення були прийняті на засіданні 4 вересня.

Зокрема, виставили на продаж земельну ділянку 19,3 га на вул. Колекторній в Дарницькому районі для будівництва, експлуатації й обслуговування складського комплексу. Стартова ціна продажу становить 123,4 мільйона гривень.

Також Київрада з аукціону продадуть 1 га землі на вул. Зарічній в Дарницькому районі для будівництва й експлуатації торгово-офісного центру (стартова ціна – 19,4 мільйона гривень); 8 соток на Кільцевій дорозі у Святошинському районі для будівництва, експлуатації й обслуговування станції технічного обслуговування або автомийки (1,14 мільйона гривень).

Пустять з молотка ділянку у 1,34 га на вул. Новопирогівській у Голосіївському районі для будівництва, експлуатації й обслуговування торговельного центру (14,8 мільйона  гривень); 0,16 га на пров. Виборзькому й вул. Козелецькій у Солом’янському районі для будівництва й експлуатації адміністративно-виробничо-складських будинків (3 мільйони гривень) і 1,2 га на вул. Куренівській в Оболонському районі для будівництва, експлуатації й обслуговування автотранспортного підприємства з автосалоном (18,6 мільйона гривень).

Крім того, Київрада схвалила продаж 0,05 га земельної ділянки за 2 мільйони гривень у пров. Нестерівському у Шевченківському районі громадянинові, що вніс аванс за землю в розмірі 492,5 тисячі гривень, а також 0,0177 га земельну ділянку за 785,6 тисячі гривень на вул. Жилянській в Голосіївському районі приватному підприємству “Стриж-інвест”.

Як відомо, Київрада має намір відновити проведення земельних аукціонів до кінця осені.

УП

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply