Кінотеатр, Київрада, суд

Київрада намагається виселити кінотеатр «Жовтень»

Колектив кінотеатру «Жовтень» незабаром може залишитися без приміщення. Проблемна ситуація, яка склалася навколо оренди історичного приміщення, переходить у судову площину. У грудні Київрада подала в суд позов про виселення ТОВ «Кіноман», доля кінотеатру буде вирішуватися 18 лютого.

Позов ініціював Департамент комунальної власності Києва, інтереси влади представляє перший заступник прокурора Подільського району столиці.

Орендарі вважають, що у Київради є всі можливості, щоб вирішити питання щодо приміщення «Жовтня» у позасудовому порядку та просять киян підписати звернення до Галини Гереги, секретаря Київради.

«Звернення спрямоване на те, щоб заборонити виселення ТОВ «Кіноман» з приміщення кінотеатру «Жовтень» та схвалити відповідний договір оренди. Підписати звернення можна в фойє кінотеатру з 11.00 до 22.00», – повідомляє прес-служба кінотеатру.

Нагадаємо, кінотеатр «Жовтень» знаходиться за адресою Костянтинівська, 26. У жовтні минулого року його колектив вже звертався до голови КГГАс проханням продовжити договір оренди приміщення. Тоді звернення підписали понад 500 киян. Однак, влада не відреагували.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply