Київ застряг у найбільших за рік заторах

У Києві вранці – масштабні затори. За даними сервісу «Яндекс.Пробки», завантаженість доріг становить вісім балів, на дорогах сталося понад десяток аварій.

Великий затор паралізував дорогу в напрямку Шулявки. Користувачі сервісу «Яндекс.Пробки» повідомили, що там сталося ДТП. У підсумку, на Чоколівському бульварі, а також вулицях Вадима Гетьмана та Олександра Довженка утворився затор в 3,7 км. Машини тут ледь їдуть: швидкість руху складає 3 км/г.

Величезний затор заблокував рух на Наддніпрянському та Набережному шосе. Він досягає в довжину 6,35 км. На проспекті Перемоги – тягнучка в 2,42 км, швидкість руху авто становить 7 км/г.

Проблеми спостерігаються на вулицях Леоніда Первомайського, Мечникова, Басейній та Павла Скоропадського. У заторі на 1,14 км середня швидкість – 7 км/г. На Голосіївському проспекті – затор на 2,43 км (5 км/год).

Ускладнено рух і на лівому березі: на Оноре де Бальзака – затор в 910 м, машини ледь їдуть зі швидкістю 5 км/г. Крім того, за словами водіїв, на перехресті Маяковського і Драйзера зламався тролейбус.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply