Київ потрапив до двадцятки найпопулярніших міст Європи

Столиця України піднялася на 61-й рядок у рейтингу 132 найбільш відвідуваних міст світу і «оселилася» на двадцятому місці серед європейських міст у Глобальному індексі міст.

За результатами дослідження Глобального індексу Master Card, минулого року Київ займав шістдесят четверте місце у світі і двадцять перше серед європейських міст.

За оцінками компанії, цього року українську столицю відвідають 1,789 млн. іноземних туристів. У середньому за один візит у 2014 році турист у столиці України витрачав близько 993 доларів США.

До першої п’ятірки ввійшли Лондон (цього року відвідають 18,7 млн. туристів), Бангкок (обіймав торік перший рядок рейтингу), Париж, Сінгапур і Дубай. Ці міста отримали популярність завдяки розвитку міжнародного туризму, інновацій, комфортному переміщенні по місту та частоті ділових подорожей. Глобальний індекс міст Master Card оцінює міста за кількістю туристів і обсягами їх витрат під час перебування в цих поселеннях і надає прогнозні показники на рік, що ґрунтуються на даних за перше півріччя поточного року.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply