Київ оголосив конкурс на посаду директора КП “Київські парки”

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Київські парки». Про це повідомили у Департаменті містобудування та архітектури КМДА.

Ідеальний кандидат повинен мати досвід (більше 5-ти років) управління компаніями, з досвідом роботи в аналогічній галузі (особливо в країнах Західної та Східної Європи), мати глибокі знання економіки підприємства, проектного менеджменту, досвід стратегічного та операційного планування, управління проектами капітальних інвестицій тощо. Крім того, кандидат має володіти високою працездатністю, бути вмотивованим на результат і готовим вирішувати складні нетривіальні задачі, власним прикладом надихати команду на роботу на користь підприємства і міста.

Перед майбутнім директором підприємства стоятимуть доволі складні й важливі завдання. Зокрема, розробити та затвердити стратегію розвитку столичних парків з урахуванням унікальності кожного з них, залучити міську громаду до обговорення цієї стратегії, створити прозору модель управління комунальним підприємством, налагодити двосторонній зв’язок між підприємством та громадою, проводити пошук додаткових варіантів розвитку паркового господарства шляхом втілення нестандартних ідей та рішень, впровадити бізнес-процеси та інструменти управління ефективністю, які відповідатимуть кращим світовим практикам з управління парковими господарствами.

У результаті Київ має отримати сучасні, привабливі, цікаві та комфортні для відвідувачів зелені зони відпочинку – з відновленою інфраструктурою, покращеним ландшафтом, впровадженими розважальними програмами.

Додаткову інформацію дивіться на сайті: http://parky.kiev.ua.

Джерело: “Хрещатик”

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply