Київ – місто в якому є місце дитині!

На сайті Київської міської ради зареєстрована петиція голови київського відділення Фонду Миколи Томенка «Рідна країна» Олександра Федоренка з вимогою до міської влади повернути громаді Києва приміщення дитсадків, які були незаконно приватизовані та перебувають в оренді, та відновити їх діяльність.

Суть звернення

Сьогодні в столиці працюють більше 550 дитячих садочків, це біля 50 садків на кожен район міста (в найбільших за чисельністю спальних районах Києва – Дніпровському, Деснянському та Оболонському – 60-70 садків). Проте, кількість місць у цих дошкільних закладах не відповідає наявній потребі. Станом на кінець 2015 р. влаштування у дошкільні навчальні заклади Києва, без урахування дітей переселенців, потребують понад 14 тисяч дітей.

Київська міська рада має розглянути питання з врегулювання даної критичної ситуації. Зокрема, прискіпливо вивчити ситуацію з приміщеннями дошкільних закладів, які протягом останніх 20-ти років не використовувалися за призначенням: перейшли у приватну власність, були перепрофільовані, зачинені. Реприватизація приміщень колишніх дитячих садочків, які столична влада безвідповідально та незаконно у різні часи передала новим «господарям», має поповнити комунальне майно тисячами квадратних метрів, необхідних для виховання дітей. Дитяча група замість складу чи магазину!

Також, Київська міська рада має відновити функціонування дитячих дошкільних закладів в тих приміщеннях, які були відібрані під довготермінову оренду. Майно дитсадків на базі приміщень, які наразі займають державні установи (суди, фіскальна служба, управління і т.п.), має бути повернене до комунальної власності. Держустанови мають звільнити місце для малечі.  Дитсадок дітям, а не чиновникам!

Як підписати петицію
Щоб підписати вже зареєстровану петицію, зайдіть на сайт петицій.

У правій колонці побачите форму для заповнення (ПІБ та email), яку слід заповнити. Введіть символи з картинки і натисніть кнопку «Підписати».

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply