Києві продадуть дитячі малюнки, аби зібрати гроші для українських військових

Студентська рада Києва влаштовує благодійну акцію з продажу дитячих робіт, виручені кошти відправлять для солдатів у зоні АТО, повідомляє Киев.Сегодня.

Автори робіт, що виставлять на продаж, – вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району. Юним художникам від 10 до 16 років.

«Всі малюнки на патріотичну тему. Діти їх починали малювати ще з першого вересня. У когось вийшло одразу, хтось перемальовував. Але в підсумку всі вони вийшли дуже душевними. Діти малювали війну, українське село, висловлювали своє бажання бачити мир на рідній землі. Вважаю, що хлопці дуже добре потрудилися, але найголовніше, що вони ще раз для себе задумалися над словом «Батьківщина», глибше відчули його сенс», – розповідає організатор акції Лариса Кожун.

Дитячі малюнки студентам передали під час святкування Дня української мови та писемності в Центрі творчості. На свято прийшло чимало школярів сусідніх шкіл. Всього близько 350 учнів 8-10 класів. Під час заходу вперше студентська та учнівська молодь спільно виконали Гімн України під кобзу.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply