Киянки шиють балаклави й жилети для східного фронту, та печуть пироги для шпиталю

Серед киян, що  згуртувалися довкола допомоги бійцям українських батальйонів та Нацгвардії, які перебувають на Сході України та проходять лікування у Центральному військовому шпиталі –і  члени команди ГО «Муніципальна ліга Києва». Ініційована сестрами Тетяною та Ольгою Цолами на початку грудня ідея з пошиттям теплих балаклав для бійців АТО, продовжує втілюватися у життя: протягом грудня киянки, згуртувавшись в ініціативну групу,  власними зусиллями шили балаклави та флісові жилети, які після освячення в храмі, волонтери переправляють на лінію фронту. До балаклав і жилетів на Схід закуповують також   газові балони для горілок, теплі носки та рукавиці, засоби гігієни, шоколад, цукерки, теплі речі та  дитячі малюнки.

 Пошито, освячено та відправлено 35 балаклав для бійців Донецького аеропорту, 35 балаклав для частини, що розташована у Дебальцево, 35 балаклав та 15 флісових жилетів  для воїнів з-під Волновахи,  50 балаклав – для героїв, що у Пісках.

 Для поранених бійців у київському шпиталі (відділення травматології та кардіології), дівчата  зорганізували «кулінарний цех», який вночі, напередодні Дня Святого Миколая, випікав пироги й тістечка. Наготованими домашніми смаколиками 19 грудня пригощали поранених бійців у військовому  шпиталі.

ГО «Муніципальна ліга Києва» дякує за  фінансову підтримку даної ініціативи підприємцям Леонтьєву Івану, Онищуку Володимиру та депутатові Київради,   голові ГО Федоренку Олександру.

Також, громадська організація дякує за  небайдужість та працю родині Цол (Аллі, Володимиру, Ользі, Тетяні), Богданович Тетяні з дітками Катрусею та Ромкою, Бачмман Ірині з донечкою Поліною, Кириєнко Ганні з синочком Владом, Вакалюк Марині, Лєшуковій Наталії, Зінченко Лілії, Ніщимному Андрію, Лісіченко Юлії, Ступак Валерії, отцю Юрію та іншим.

 

 

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply