Киянка підкорить тундру

Киянка Вероніка Потоцька (відома нам своєю участю у телепроекті «Панянка-Селянка») може представити Україну у міжнародній експедиції в арктичну тундру «Фьяравен Полар». Вероніка – єдина українка у цій подорожі, а відбір учасників іде зі усього світу шляхом голосування.

Полярна експедиція розпочнеться у столиці Швеції Стокгольмі, а потім мандрівники прямують на північ Норвегії, де пробудуть шість днів. За словами Вероніки, за цей час вони проїдуть 300 км на собачих упряжках. Ночуватимуть у палатках, а одну ніч навіть – у спальному мішку на відкритому повітрі. А у норвезькій тундрі, до речі, узимку температура сягає мінус 40°С!

– Я – дівчина за своїми мріями та пристрастями, – розповідає про себе Потоцька. – І вони стосуються не нових автомобілів, а пізнання світу. Пересікти пустелю Сахара, побачити нескінченну білизну Півночі. Моя місія – надихати людей подорожувати світом, показувати його красу, роблячи фотографії…

Проголосувати на українку Вероніку Потоцьку можна, пройшовши в інтернеті за посиланням: http://www.fjallravenpolar.com/UserProfile/562/.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply