Кияни протестують проти багатоповерхівки, яку хочуть звести за кілька метрів від міського зоопарку

Сьогодні, 8 грудня, у Києві біля офісу комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ» на вулиці Володимирській активісти протестували проти забудову території, прилеглої до міського зоопарку та вимагали зупинити будівельні роботи, які шкодять тваринам.

Як повідомив репортер ZIK-Стрім Максим Осовський, кілька десятків активістів прийшли з транспарантами та скандували: «Забудовники, граблі геть від київського зоопарку!», «Геть злочинні забудови!», «Забудові ні!».

За словами ініціаторів пікету, будівництво поруч з зоопарком ведеться з порушенням  – будинок на 20 поверхів зводять за 30 метрів від вольєрів з тваринами, тоді, як згідно з нормами, відстань до житлових будівель повинна перевищувати 100 метрів. Сумніваються активісти і в законності дозвільних документів на будівництво. Втім, попри численні акції, припинити роботи не вдається.

Член громадської ради київського зоопарку Віктор Бурлак під час акції заявив, що нині триває експансія території зоопарку, що призведе до подальшого його знищення, адже вже сьогодні через постійний шум з будівельного майданчика погіршується здоров’я тварин.

«Зараз відбувається неоголошена війна зоопарку. На словах декларують, що всі його хочуть зберегти, а насправді здійснюється експансія шляхом забудов і відчуження земельних ділянок. Там вже зараз страждають звірі – зубрі, коні, верблюди. Звірі звикли жити в умовах тиші, зараз там постійно тривають будівельні роботи», – розповів активіст.

Учасники акції також заявили про наростаючу тенденцію незаконних забудов в столиці. Вони закликали киян об’єднуватись, аби подолати цю проблему.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply