Кияни отримають нові “платіжки” за комунальні послуги найближчим часом – КМДА

Мешканці Києва отримають нові “платіжки” за комунальні послуги найближчим часом. Про це повідомив під час прес-конференції на тему “Про тарифну політику Києва та можливості отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг” директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Новицький, передає кореспондент УНН.

Він зазначив, що липень є останнім місяцем, коли кияни будуть сплачувати за тепло за старою системою, тобто раніше сплачували рівними частинами протягом року.

“Тому за липень ще буде за старою системою Всі райони мають сплатити, де вже отримали платівки”, – сказав Д. Новицький.

Він додав,що в Оболонському та Деснянському районах сталася помилка, тобто в рахунках за комунальні послуги нараховане за споживання гарячої води, яку мешканцям міста не надавали після 8 липня.

У свою чергу перший заступник директора ГІОЦ Андрій Щербина додав, що нові рахунки вже виготовляються і найближчим часом будуть доставлені киянам. Він повідомив, що міський голова Києва В. Кличко доручив контролювати нарахування за споживання послуг, щоб така ситуація більше не повторювалася.

“Ми отримали доручення мера реалізувати систему контролю нарахувань за комунальні послуги для уникнення аналогічних ситуацій”, – сказав Щербина.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply