Киян запрошують на найдобріший благодійний забіг року у новорічних капелюхах

19 грудня у Києві пройде незвичайна благодійна акція – “Забіг Святого Миколая”. Під час заходу буде встановлено рекорд України у категорії “наймасовіший забіг у новорічних капелюхах”. Про це повідомляють на сайті заходу.
 
Забіг включатиме у себе дистанції – 4 і 8 км для дорослих і 500 м для дітей. Маршрут забігу для дорослих буде проходити по вулицях Еспланадній, Саксаганського, Льва Толстого, Жилянській та Шота Руставелі. Дитячий забіг обмежиться вулицею Еспланадною.
 
“Кожен учасник вийде на старт у святковому капелюсі, проте цим атрибутом Святого Миколая фантазія бігунів не обмежуватиметься – чим урочистіше і оригінальніше вбрання спортсмена, тим краще!” – зазначають організатори та повідомляють, що перед забігом буде проведений конкурс на найцікавіший біговий наряд. А після проходження дистанції за фінішною прямою всіх учасників пригощатимуть гарячим чаем і пряниками.
 
Участь у заході дітей коштуватиме 60 гривень, для дорослих – 250 гривень. У вартість внеску входить стартовий номер, медаль фінішера,новорічний капелюх і персональні фотографії. При цьому, як зазначають організатори, половина суми піде на благодійність. На зібрані гроші планується придбати 420 комплектів постільної білизни для дітей-сиріт з дитячого будинку “Смарагдове місто” в Святогорську.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply