Киян запитають як вони їздять містом

З метою створення транспортної моделі столиці, у Києві стартує електронне опитування мешканців міста та його околиць щодо їх транспортної поведінки. Про це повідомляють у Департаменті містобудування та архітектури КМДА.

Дослідження мобільності населення у Києві проводиться вперше. Основний етап опитування здійснюється методом домашнього телефонного інтерв’ювання киян. Для цього залучено авторитетну і досвідчену організацію – Київський міжнародний інститут соціології.

Електронне анкетування допоможе створити більш повну картину сучасного стану транспортної інфраструктури столиці, виявити специфічні кореспонденції та потреби киян.

«Ми запрошуємо усіх мешканців в онлайн режимі відповісти на запитання про щоденні переміщення, транспортні вподобання та очікування від якості обслуговування громадського транспорту. Результати дослідження ляжуть в основу транспортної моделі Києва, яка допоможе вирішити ряд проблемних питань. Таким шляхом розвиваються провідні європейські міста. А з 2014 року подібна система запрацювала і у Львові», – зазначив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш.

Опитування є анонімним та не передбачає використання приватних даних мешканців міста.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply