Киян закликають здавати зброю

Служба безпеки України у рамках протидії незаконному обігу зброї закликає громадян до добровільної здачівогнепальної стрілецької зброї, набоїв до неї та вибухових речовин. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Задля цього у Службі безпеки України працює гаряча телефонна лінія для спільної боротьби із сепаратизмом та тероризмом.

Цілодобово за безкоштовним номером 0 800 501 482 на засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в СБУ про будь-які факти незаконного володіння, збуту, придбання, використання вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, інформацію щодо місць зберігання інших засобів ураження, а також про можливі наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності.

Вказану інформацію можна повідомити також за телефоном чергового Центрального МРВ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області (484-37-79) та за телефонами гарячої лінії «102».

У СБУ, наголошують на тому, що статтями 262, 263, 263-1 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за незаконне поводження зі зброєю.

Проте, особи, які добровільно здають до правоохоронних органів зброю чи інші засоби ураження, які перебувають у них у незаконному володінні, повністю звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply