Киян цікавить тепло в квартирах, мізерні пенсії та тарифи на житлово-комунальні послуги

Головними на сьогоднішній день питаннями, які найбільш непокоять киян, є включення опалення в квартирах, мізерний розмір пенсій та тарифи на житлово-комунальні послуги. Такий висновок можна зробити в результаті зустрічі кандидата в мери від «Руху за реформи» Сергія Думчева та кандидатів в депутати до Київради по Шевченківському району столиці з виборцями.

IMG_5949

Кияни мали можливість поставити запитання лідеру партії та представникам «Руху за реформи» шляхом написання записок. Відтак, з залу надійшло чимало запитань, зокрема, щодо підключення будинків по вул. Ольжича та Теліги до системи опалення, забезпечення медикаментами пенсіонерів, роботи міського комунального транспорту та користування ним пільгових категорій громадян, високі тарифи на послуги ЖКГ, забудови центральної частини міста та встановлені всупереч волі мешканців МАФи, муніципальних надбавок столичним бюджетникам.

IMG_5946

«Зараз тільки 7% тепломереж Києва відповідають сучасним технологіям, а для заміни старих теплових мереж міста необхідно близько 11 мільярдів гривень– сказав Сергій Думчев , спілкуючись з залом – Враховуючи ситуацію, місто ніколи не зможе відремонтувати всі тепломережі. Через це кожен опалювальний сезон «Київенерго» несе великі втрати тепла. А відшкодовують ці втрати кияни».

За словами чинного депутата Київради, кандидата в депутати по 113-му округу (Шевченківський район) Олександра Федоренка, більшість киян відчули падіння рівня свого життя, але не обіцяні чинною владою покращення.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply