“Кінець світу” був у Сирії

Археологи з Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі виявили свідоцтва космічної події, вивчаючи предмети, знайдені в древніх археологічних розкопках Абу Хурейра в північній Сирії. Тепер ця ділянка знаходиться під озером Асаад, однак до 1974 року, це була вільна від води пустка. Багато з артефактів, зібраних тут на початку 1970-х років, розкривають загадкову історію.

Докази надходять у вигляді незвичайних скляних крапель, які були розбризкані на багатьох знайдених артефактах, таких як будівельний матеріал та кістки тварин. Для створення подібного матеріалу температура повинна бути вище 2200 ° C, що вказує на те, що стародавнє поселення постраждало від удару астероїда близько 12800 років тому.

«Така висока температура дозволила б розплавити автомобіль менш ніж за хвилину»,

— сказав в заяві Джеймі Кеннет, автор дослідження і заслужений професор геології в Каліфорнійському університеті в Санта-Барбарі

Аналіз розплавленого скла показав, що в нього входять мінерали, багаті хромом, залізом, нікелем, сульфідами, титаном і навіть багатим платиною і іридієм, які, за словами Кеннета, «зазвичай зустрічається під час ударних подій». Місто було знищене миттєво. Однак, схоже, що ця трагедія є частиною набагато більшої історії.

Ця дата знаменна. Цей час збігається з гіпотезою «Пізнього Дріаса», згідно з якою Північна Америка, Південна Америка, Європа і Західна Азія була вражена осколками астероїда або комети, що розпадалися, близько 12 800 років тому.

Судячи з незвичайної природи розплавленого скла, виявленого в Абу Хурейра, дослідники вважають, що воно було дуже близько до одного з фрагментованих ударів комети

Джерело:https://cikavosti.com/na-teritorii-sirii-znaideni-slidi-kincia-svity-stavsia-12-800-rokiv-tomy/#hcq=D5ye0Ur