Кінець київським маршруткам

Уже найближчим часом у столиці з 20 напрямків остаточно зникнуть усі маршрутки. Київська влада не провела конкурс, тож найближчим часом перевізники припинять свою роботу, оскільки вони не матимуть законних підстав для перевезення пасажирів. Вже сьогодні транспортні компанії погрожують страйком.

Столичні чиновники планують замінити маршрутки на цих напрямках своїми комфортабельними великими автобусами. Ідея в принципі гарна, проте наразі достатньої кількості машин немає.

Щоправда, й узаконювати приватних перевізників вони не збираються – на конкурс не винесли 24 маршрути. Перший заступник департаменту транспорту Іван Шпильовий намагався пояснити це тим, що на ці маршрути не готові документи. Самі ж перевізники кажуть, що чиновники їх обдурили.

«Перевізник, який працює на маршрутах № 442 та № 442- Б, підготував потрібні документи, але на конкурс його все одно не допустили, мовляв, документи не бачили. Те ж саме відбулося і з іншими. Всі недопущені перевізники готують позови і подаватимуть до суду, а якщо не допоможе – будуть влаштовувати страйк, як зробили маршрутники Київської області», – розповів президент Асоціації перевізників Києва Валерій Липецький.

Нагадаємо, що на Київщині вже відбувся страйк приватних транспортників. Водії приміських маршруток на знак протесту не виїхали на маршрути, і в результаті тисячі мешканців Київщини не змогли дістатися роботи.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply