Кінь “бикує”. Лавров вимагає особливого статусу Донбасу для проведення зустрічі лідерів «нормандської четвірки»

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що для проведення наступної зустрічі лідерів «нормандської четвірки» (Україна, Франція, Німеччина та Росія — ред.) українська влада повинна надати особливий статус Донбасу.

Про це повідомляє прес-служба МЗС Росії.

За словами Лаврова, Росія хоче, щоби зустрічі лідерів «нормандської четвірки» не завершувалися «угодами, які потім не виконуються».

Він нагадав, що під час зустрічі в Парижі «нормандська четвірка» домовилася про особливий статус Донбасу, а на зустрічі в Берліні підтвердила цю домовленість. Проте, як зазначив Лавров, вона досі не виконується.

Також він розповів, що під час минулої зустрічі лідерів «нормандської четвірки» були визначені три населених пункти — Покровське, Золоте та Станиця Луганська — біля яких мало відбутися розведення сил.

«В перших двох населених пунктах відбулося таке розведення сил», — сказав Лавров, додавши, що біля Станиці Луганської цього досі не відбулося, на його думку, через дії української влади.

Глава МЗС Росії підкреслив, що виконання цих двох домовленостей є обов’язковою умовою для проведення наступної зустрічі лідерів «нормандської четвірки».

Раніше в штабі операції Об’єднаних сил заявили, що бойовики вкотре зірвали розведення сил у районі Станиці Луганської.

https://hromadske.ua/posts/lavrov-vymahaie-osoblyvoho-statusu-donbasu-dlia-provedennia-zustrichi-lideriv-normandskoi-chetvirky