Кількість безробітних у Києві перевищила 25 тисяч. Це втричі більше, ніж торік

З початку року столична служба зайнятості зареєструвала 32,6 тисячі безробітних. Зокрема, за період з 12 березня, коли було запроваджено карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу, до 9 вересня – такий статус мали 28,2 тисячі осіб. На початку вересня на обліку в службі перебувало 25 196 безробітних – в 3,1 рази більше, ніж на аналогічну дату торік (8046).

Як повідомляє Київський міський центр зайнятості, водночас, в останні місяці кількість громадян, які звертаються за отриманням статусу безробітного, значно зменшилась.

Якщо в пік навантаження, який випав на квітень, було зареєстровано 9,4 тисячі безробітних, то в серпні – лише 3 тис. Натомість, зросли обсяги працевлаштування: від 305 осіб, забезпечених роботою за допомогою служби зайнятості у квітні, до 1432 – у серпні. Загалом, за сприяння служби з початку року працевлаштовано 8,8 тис. громадян, у т. ч. 6,1 тис. – під час карантину.

Столична служба зайнятості продовжує надавати послуги безробітним та роботодавцям в онлайн режимі. Проводяться інформаційні вебінари, ярмарки вакансій, презентації роботодавця. Увесь цей час у Київському міському центрі зайнятості і в кожній районній філії працюють довідкові телефонні лінії, куди можна звернутися з будь-яким запитанням і отримати кваліфіковану відповідь”, – зазначив директор КМЦЗ Віктор Білич.

Із загальної кількості працевлаштованих найбільше отримали роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, на підприємствах переробної промисловості, у сфері державного управління й оборони, на транспорті, у професійній, науковій та технічній діяльності.

На сьогодні, за словами Білича, в базі Київського міського центру зайнятості налічується 10 318 вакансій.

Джерело: https://bigkyiv.com.ua/kilkist-bezrobitnyh-u-kyyevi-perevyshhyla-25-tysyach-tse-vtrychi-bilshe-nizh-torik/