Кілька корисних безкоштовних додатків для смартфону киянина

Декілька корисних безкоштовних додатків для смартфонів спроможні зробити  життя активних городян та гостей Києва не тільки  комфортним , але й більш пізнавальним та  емоційним.

Давай разом
Це унікальний додаток для тих, кому нудно і просто терміново потрібна компанія на вечір, для походу в кіно, поїздки з наметами на Десну, прогулянки по парку або походу в клуб. Це відмінний спосіб завести нові знайомства. До речі, такий корисний сервіс придумали і впровадили в життя творці спільноти «Типовий Київ» у Facebook. Додаток розроблений для iOS (www.itunes.apple.com/us/app/davaj-vmeste!/id741693242?mt=8)

Shopyy
Любителі шопінгу будуть в захваті від цього мобільного сервісу. Додаток містить карту великих ТРЦ Києва, схеми магазинів і повну інформацію про всі магазини, бренди,  поточні акції  та знижки торгового центру.  Доступно для пристроїв на базі iOS (www.itunes.apple.com/us/app/shopyy/id731605685) і Android (www.play.google.com/store/apps/details?id=com.shopyy).

Awesome Kyiv
Один з наймолодших мобільних сервісів розрахований на англомовних іноземців, які хочуть цікаво провести час в столиці і бути самому собі екскурсоводом. Підійде і для допитливих мешканців столиці, які  непогано володіють англійською або ж хочуть покращити рівень знань. Тут зібрано все про все, причому за категоріями: історія, культура, місця, де можна підкріпитися, пам’ятки, природа та спорт. У повній версії програми ви знайдете 80 захоплюючих статей про Київ і його визначні пам’ятки та GPS-локацій цікавих місць, про які можуть не знати навіть корінні жителі столиці. Доступно для iOS (www.itunes.apple.com/ua/app/awesome-kyiv/id1040506027?mt=8).

БанкоМап
Якщо під час прогулянки по місту виникла необхідність перевести в готівку картку, тоді вам знадобиться додаток БанкоМап. Тут можна знайти адреси довколишніх банкоматів різних банків, а також отримати інформацію про найближче відділення потрібного банку і навіть уточнити час його роботи. Цей мобільний додаток  для пристроїв на базі iOS (www.itunes.apple.com/ua/app/bankomap-ukraina-bankomaty/id493861548?mt=8).

До слова, для тих, кого цікавить поточний курс валют на ринку, а особливо курс долара і євро до гривні, сподобається новий сервіс для Apple Watch (www.itunes.apple.com/us/app/kurs-valut-ukraina/id974982006? mt = 8).

44
На цьому сервісі можна легко подивитися розклад сеансів у  київських кінтеатрах. Це дуже зручно, якщо ви спонтанно вирішили сходити на гучну прем’єру або просто провести час за переглядом фільму. Тут також можна знайти останні новини з життя столиці. Доступно на iOS (www.itunes.apple.com/ua/app/kiev-city-guide/id896613116?mt=8&ign-mpt=uo%3D8).

TAXI2
Не хочете користуватися громадським транспортом або треба доїхати з пункту А в пункт Б вночі, тоді вам підійде мобільний сервіс за викликом таксі. Taxi 2 підходить для замовлення з безлічі київських служб одночасно і обіцяє, що машина прибуде на місце вже за 10 хвилин. Переваги очевидні: додаток може самостійно визначити ваше місцезнаходження по GPS і надати найближчу адресу для виклику, дозволить замовити машину по Києву без необхідності зв’язуватися з диспетчером й очікування на  його відповідь, а також повідомляє вартість поїздки ще до подачі автомобіля. Правда, його зможуть завантажити тільки користувачі смартфонів на базі Android (www.play.google.com/store/apps/details?id=com.obodev.taxi2.android).

За матеріалами: weloveua.com

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply