Карантин позитивно вплинув на екологію – що змінилося в світі

фото: pexels

Поки люди намагаються будь-яким способом розважити себе на самоізоляції, природа однозначно радіє через уведення карантину. Як би сумно це не звучало, але наше ізолювання у будинках дарує природі довгоочікувану свободу від нескінченних забруднень, пилу, сміття і вихлопних газів. Багато країн Європи переконуються на власному досвіді, що зниження активності людини через коронавірус підвищило активність природи: вона починає відновлюватися.

За період пандемії коронавірусу ситуація з навколишнім середовищем покращилася у Китаї та Італії. Через карантин і самоізоляцію місцевих жителів на дорогах у рази зменшилася кількість автомобілів. За короткий термін це призвело до очищення повітря від пилу і вихлопних газів. Італійці стали помічати, що дихати вуличним повітрям тепер набагато легше порівняно з періодом до карантину.

Позитивний вплив на екологію самоізоляція справила й у Венеції. Вода в каналах міста очистилася, і там знову плавають дельфіни, лебеді й риба. Кадри з цим дивовижним феноменом уже встигли розбурхати Інтернет. Увесь світ активно обговорює, як добре наша тимчасова відсутність позначається на природі.

Схоже, коронавірус дає нам зрозуміти, що варто краще піклуватися про природу.

Джерело: https://kanalukraina.tv/ua/news/karantin-blagopriyatno-povliyal-na-ekologiyu-chto-izmenilos-v-mire