Кабмін реорганізував педуніверситет ім. Драгоманова в Український державний університет

Кабінет Міністрів реорганізував Національний педагогічний університет ім.  Драгоманова в Український державний університет ім. Драгоманова шляхом об’єднання з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. Про це йдеться у розпорядженні № 758 від 27 серпня, передають Українські Новини.

“Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо: утворення Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з віднесенням його до сфери управління Міністерства освіти і науки; реорганізації Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та державної установи Державний інститут сімейної та молодіжної політики шляхом приєднання їх до Українського державного університету імені Михайла Драгоманова”, – йдеться у документі.

При цьому Кабмін передав Інститут сімейної та молодіжної політики із сфери управління Міністерства молоді та спорту до Міносвіти разом з 6,4 млн гривень бюджетних призначень на наукову і науково-технічну діяльність.

Відповідно до розпорядження, здобувачі вищої освіти, які навчаються в педуніверситеті, продовжують навчання в Українському державному університеті ім. Драгоманова.

Витрати, пов’язані з реорганізацією та подальшою діяльністю Українського державного університету ім. Драгоманова, здійснюються в межах бюджетних призначень, передбачених Міносвіти.