Історичний персонаж з Черкащини фігуруватиме на сторінках найпопулярнішого коміксу України

У продовженні найпопулярнішого в Україні коміксу “ВОЛЯ: The WILL” фігуруватиме історичний персонаж з Черкащини.

Перший в Україні амбітний проект якісно нового зразка “ВОЛЯ: The WILL” – український фантастичний комікс в жанрі альтернативної історії, надзвичайно креативно, по-сучасному висвітлює історію часів Української Держави 1918 року. Це мікс стім-панку, фантастики, екшену, фентезі та навіть жахів. Наразі виходить друком друга частина коміксу, серед вигаданих персонажів якого є і реальні історичні постаті, – зокрема, й Агатангела Кримського – історика, письменника, вченого-сходознавця, одного із засновників Всеукраїнської Акадамії Наук, який довгий час жив і працював у Звенигородці на Черкащині. Про те, що він з’явиться у коміксі “Воля-2», свого часу повідомляли автор ідеї, продюсер і сценарист В’ячеслав Бугайов та менеджер проекту, співавтор концепції і так само сценарист Олександр Філіпович.

Старт продажів популярного українського коміксу, присвяченого подіям Української революції і Визвольної боротьби 100-річної давнини, запланований на грандіозний Comic Con Ukraine, що відбудеться вже 22-23 вересня на «Арт Завод Платформа» (м. Київ, вул. Біломорська, 1). На читачів чекає багато сюрпризів, зокрема – анонси нових проектів – про це повідомляє команда коміксу The Will.

– Рік тому вихід графічного роману «Воля» викликав фурор. Про нього говорили навіть ті, хто раніше боявся торкнутися так званих «книжок з картинками». Ми всі чекали на продовження цього коміксу — і дочекалися. «Воля-2» буде презентована і з’явиться в продажу на Comic Con Ukraine, – написали на сторінці фестивалю Comic Con Ukraine у соцмережах.

Окрім того, український комікс-бестселлер “ВОЛЯ” може отримати екранізацію. Проект від продюсерського центру PRONTO FILM вже вийшов у другий етап конкурсного відбору для надання держпідтримки на виробництво та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

Наразі відомо, що режисерське крісло займе Євген Матвієнко, сценарій створений Сергієм Баженовим, а продюсером виступить Максим Асадчий (“Поводир”). Якщо фільм отримає підтримку у фіналі відбору – він претендує стати наймасштабнішим українським фільмом за всі роки Незалежності.

https://dzvin.media/news/istorichniy-personazh-z-cherkashhini-figuruvatime-na-storinkah-naypopulyarnishogo-komiksu-ukrayini/