Interpol оголосив у розшук Януковичів, Азарова та Богатирьову

Interpol оголосив у розшук Януковичів, Азарова та Богатирьову

Спеціальна комісія International Criminal Police Organization (INTERPOL) прийняла рішення про оголошення в міжнародний розшук Віктора Януковича, екс-президента України,  Олександра  Януковича, колишнього народний депутат,   Миколу Азарова, екс-прем’єр-міністра України, Раїсу Богатирьову, еск-міністра охорони здоров’я, Юрія Колобова, екс-міністр фінансів України та Георгія Дзекона, екс-керівник «Укртелекому».

На сайті Interpol причиною розшуку зазначено : «Привласнення та розтрата майна, зловживання в особливо великих розмірах, або вчинені або організованою групою». У випадку затримання, передбачена екстрадиція цих осіб в Україну.

«Сьогодні, через кілька місяців з моменту звернення в березні 2014 року, аргументацій, підготовки та пояснень, спеціальна комісія Інтерполу, за підготовленими запитами МВС, Генпрокуратури України і СБУ прийняла рішення», – написав на своїй сторінці вFacebook Арсен Аваков, міністр МВС України.

Він також написав, що робота з міжнародною поліційною організацію за рядом інших звинувачених Україною персонажів продовжується.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply