“Інтер – на цвинтар”! Справа про закриття «Інтера» стає світовою

Представники українських громад по всьому світу почали звертатись до офіційних представництв України у своїх державах, висловлюючи стурбованість антиукраїнською пропагандивною діяльністю телеканалу «Інтер». Вони вимагають від держави Україна вжити реальних заходів та припинити мовлення телеканалу «Інтер».

«Ми знаємо про потужний пропагандивний канал «RussiaToday», що поширює дезінформацію по всьому світу. А телеканал «Інтер» в Україні є ще більш агресивною зброєю, що систематично здійснює інформаційну атаку Російської Федерації проти України в інформаційному просторі», – переконаний Борис Потапенко, голова Ради українських державницьких організацій світу (РУДОС), керівник міжнародного сектору «Вільних Людей». Уже відбулись зустрічі представників української громади в Канаді, США, Греції та Королівстві Іспанія.

Так, представники Ліґи Українців Канади і Ліґи Українок Канади – Роман Медик, Оксана Процюк-Чиж, Орест Стеців – зустрилися з Послом України в Канаді Андрієм Шевченком, щоб висловити свою стурбованість антиукраїнською пропагандивною діяльністю телеканалу «Інтер».

З цією ж метою представники Українського Конгресового Комітету Америки (УККА) Ігор Дячун та Павло Бандрівський у штаті Іллінойс, що в США, зустрілись з Генеральним консулом України в Чикаго Ларисою Гераско. Михайло Савків, голова Української національної інформаційної служби (УНІС) також повідомив Посольство України в США про побоювання українських американців щодо поновлення ліцензії на трансляцію «Інтера». Він наголосив, що громадянське суспільство в Україні, зокрема організація «Вільні Люди», розглядає «Інтер» як зброю в гібридній інформаційній війні Росії проти України і веде активну боротьбу з ним.

Звернення також передали Тимчасово повіреним у справах України в Грецькій Республіці представники Асоціації української діаспори в Греції «Українсько-Грецька Думка» Галина Маслюк та Вікторія Тимчишин.

Найближчим часом подібні акції відбудуться в інших країнах.

Таким чином, громадська кампанія «Інтер – на цвинтар!» стає світовою. З 2016 року активісти «Вільних Людей» активно вживають заходів, аби позбавити рупор прокремлівської пропаганди ліцензії на мовлення. За цей час було надіслано десятки звернень від громадськості та народних депутатів до Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та інших органів влади, а також проведено численні пікети, акції, кампанії з єдиною вимогою – закрити «Інтер».

http://ukrpohliad.org/life/sprava-pro-zakryttya-intera-staye-svitovoyu.html