Ілон Маск шукає інженерів для будівництва плавучих космодромів

Компанія SpaceX повернулася до давньої мрії свого засновника Ілона Маска – створення суборбітальної транспортної системи, а також польотів на Місяць і Марс. Оголошено пошук інженерів, які будуватимуть для неї плавучі космодроми.

Про це у Twitter написав засновник компанії Ілон Маск. «SpaceX будує плавучі космодроми надважкого класу для місій на Марс, Місяць та гіперзвукових подорожей навколо Землі», повідомив він, додавши, що перші тестові гіперзвукові польоти навколо Землі можуть відбутися вже за 2-3 роки.

Раніше у презентації, представленій Маском, стверджувалося, що багаторазова ракета може доставити пасажирів з Нью-Йорка в Шанхай за 39 хвилин. Час шляху між будь-якими двома точками Землі не перевищить одну годину. За словами Маска, вартість квитків на ракету дорівнюватиме ціні польоту в економічному класі у звичайному літаку. Ракети стартуватимуть із спеціальних морських майданчиків, наприклад біля гавані Нью-Йорку, і власне їх потрібно ще збудувати.

Що стосується ракети, то Маск, який тяжіє до уніфікації, на роль гіперзвукового лайнера розглядає модифікацію свого Starship.

Джерело: https://ua.news/ua/mask-obyavyl-nabor-ynzhenerov-dlya-stroytelstva-morskyh-kosmodromov/