Гроші киян “закатали в асфальт”?

Прокуратура Києва подала позов про скасування рішення тендерного комітету та визнання недійсним договору на виконання додаткових робіт з будівництва відрізку Великої Окружної дороги на загальну суму 354,2 млн грн.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

“Установлено, що у квітні 2020 року комунальним підприємством «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» здійснювалася закупівля послуг з виконання додаткових робіт з будівництва відрізку Великої Окружної дороги протяжністю 1,8 км на загальну суму 354, 2 млн грн. При цьому комунальним підприємством було безпідставно застосовано переговорну процедуру закупівлі, тобто без проведення аукціону, та укладено з товариством договір на виконання цих робіт за бюджетні кошти”, – зазначають у відомстві.

Таким чином, стверджують у прокуратурі, державні закупівлі були проведені без конкурентних засад, а територіальна громада втратила можливість провести роботи за меншу суму.

З огляду на це прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання незаконним, скасування рішення тендерного комітету та визнання недійсним укладеного договору.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3055216-sud-perevirit-ci-ne-zakatali-v-asfalt-castinu-z-354-miljoniv-na-remonti-okruznoi.html