Головнокомандувач ЗСУ анонсує кадрові зміни

Новопризначений начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак обіцяє кадрові зміни.

“Однозначно, кадрові зміни будуть. Вони будуть націлені на краще”, – сказав він журналістам у четвер у Києві після представлення особовому складу.

Хомчак зазначив, що сьогодні почне заслуховувати посадових осіб, командувачів, заступників. “Ми визначатимемося з внеском кожного, з реальним станом справ й ухвалюватимемо рішення. Єдине можу сказати – жодне кадрове рішення не буде ухвалено емоційно або за принципом “подобається чи ні”. Жодних особистих відносин – лише оцінка результату діяльності, результату стану справ ділянки, за яку вони відповідають. І після цього – ухвалення рішення”, – зазначив він.

Хомчак також сказав, що про проблему “окозамилювання” у Збройних силах “знають усі, від неї страждають”.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський указом від 21 травня призначив Хомчака начальником Генштабу – головнокомандувачем ЗСУ замість Віктора Муженка, який обіймав цю посаду з липня 2014 року.

Хомчак – перший заступник командувача Сухопутних військ України з 2016 року, генерал-лейтенант, командир оперативного командування “Південь”, учасник бойових дій на Донбасі, зокрема, подій поблизу Іловайська (Донецька обл.) у серпні-вересні 2014 року.

https://ua.interfax.com.ua/news/general/588903.html