Голова Міндовкілля Руслан Стрілець назвав жахливі злочини окупантів проти дикої природи: “Вже були позбавлені шансу на життя”

За словами очільника Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, ці збитки не остаточні. Підрахунки тривають.

Руслан Стрілець повідомив, що росіяни скоїли злочин у сезон масового розмноження. Тож багато тварин ще не встигли народитися на світ, але вже були позбавлені шансу на життя.

Коні, лані, олені, дикі кабани, козулі, ондатри, бобри, лисиці, зайці та пернаті… Крила не гарантують птахам виживання після цієї катастрофи. Ті, хто дивом зберіг життя, змушені полишити середовище свого існування, шукати нове місце та пристосовуватися до нових умов.

«На прикладі російської війни в Україні світ має раз і назавжди зрозуміти, що таке росія. Загарбники приходять не для того, щоб встановити свої правила. Вони приходять руйнувати й вбивати все живе без винятків», – наголосив Міністр Руслан Стрілець.

Нагадаємо, що у цілому орієнтовна сума збитків довкіллю через підрив росією Каховської ГЕС вже становить понад 55 млрд гривень.