Глава МЗС Британії: перемовини не можуть бути прикриттям для переозброєння Росії

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі заявив, що будь-які мирні переговори щодо війни в Україні не повинні стати прикриттям для переозброєння Росії. Про це він сказав в інтерв’ю Sky News.

Посадовець зазначив, що Британія прагне, щоб мирні перемовини почалися “радше раніше, аніж пізніше”. Він також наголосив, що Україна сама повинна встановити параметри для цієї дискусії. “Будь-які переговори повинні бути реальними, вони повинні бути змістовними, вони не можуть бути просто фіговим листком для російського переозброєння і подальшого набору солдатів”, — сказав Джеймс Клеверлі.

Він додав, що “не бачить нічого, що б виходило від російської сторони і дало б упевненість у тому, що Путін розпочинає ці переговори з добрими намірами”. “Загальна риторика все ще залишається дуже конфронтаційною”, — додав глава британського МЗС.

Нагадаємо, напередодні державний секретар Ентоні Блінкен заявив, що США, як і раніше, занепокоєні тим, що Росія може використовувати дипломатичні переговори про припинення війни в Україні для поліпшення своєї тактичної позиції на полі бою. Посадовець додав, що війна, найімовірніше, зрештою закінчиться дипломатичним шляхом, але додав, що Росія наразі не має вигляду зацікавленої в “значущих” переговорах, які могли б призвести до “міцного” миру.

Джерело: Ukrayina.pl