Генпрокуратура реконструює офіс за 2 млн. грн

Генеральна прокуратура України уклала тендерну угоду на реконструкцію адміністративної будівлі на вулиці Різницькій, що в Києві. Вартість угоди склала1,99 млн.грн.

Мова йде про демонтаж існуючої галереї та будівництво нового переходу для з’єднання старих корпусів ГПУ.

Останнім часом ГПУ проводить різноманітні реконструкції. Наприклад, нещодавно на меблі в цю ж адмінбудівлю з держбюджету витратили 979 тис. грн. Закупили робочі столи, тумби, шафи для одягу, приставні столи і шафи для документів.

Та й це ще не все. Починаючи з 2010 року, на різноманітні ремонтно-будівельні роботи витрачено 369 млн. грн. із держбюджету.

Активно просувається ремонт і в приміщеннях на вулиці Московській, 8. Раніше вони належали заводу «Арсенал». Але в грудні 2012 року Кабінет міністрів України передав частину приміщень Генпрокуратурі. В травні цього року провели тендери на загальну суму 113,96 млн. грн. За ці кошти планують відремонтувати перші три поверхи, фасад, покрівлю, дахову котельню, димову трубу, охоронну сигналізацію та інше.

Цього року ГПУ отримала рекордні 3,2 млрд. грн. на своє існування. Для порівняння: 2012 року обсяг фінансування склав 2,5 млрд. грн., а 2010 року – 1,5 млрд.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply